Міжнародний день астрології  щорічно відзначається вченими-астрологами і ентузіастами. Цей день унікального природного явища починає новий астрологічний рік.

Більше десяти років тому західні астрологи запропонували відзначати це свято саме 20 березня — в перший день астрологічного року, коли сонце вступає у знак Овна. Цікаво, що в Північній півкулі відзначається День весняного рівнодення, тоді як в Південному — День осіннього рівнодення. 

Астрологією (від др.-грец. Astro — зірка і logos — думка, вчення) називають вчення про вплив зірок на земний світ і людину. Астрологія виникла в глибоку давнину і була тісно пов’язана з астральними культами і астральної міфологією. 

Пізніше астрологія одержала широке поширення в Римській імперії (перші гороскопи з’явилися на рубежі II-I ст. до н. е..). Найдавніша наука в різні століття опинялася то у фаворі, то в небуття. Однак, в наші дні її популярність стрімко зростає день від дня. 

Статистики усього світу приходять до однозначного висновку: за останні два десятки років астрологія стала користуватися неймовірним успіхом, особливо у бізнесменів і політиків. Інші вже без ради зірок кроку ступити не можуть. Хоча є думка психологів, що за передбаченнями в більшості своїй звертаються невпевнені в собі люди. 

Так чи інакше, але жити по небесним світилам тепер воліють багато.