Перед вами 3 книги: коли ви прочитаєте їх, то побачите справжню реальність, яка була під час Другої світової війни. Ці книги дадуть розуміння того, як «совєтський» режим насильно насаджував свою ідеологію в розумах українців, щоб ми навіть не намагалися встановити істину.

І зараз є всі можливості дізнатися, хто були справжні герої, а хто — лицемірні перевертні.

Криголам. Віктор Суворов

Це видання, яке вщент зруйнувало міф про «Велику Вітчизняну війну» і завдало нищівного удару «рускому міру». Дослідження Віктора Суворова відкрило очі мільйонам читачам у безлічі країн. Перше видання книги «Криголам», випущене 1985 року, викликало просто шалену кількість заперечень і дискусій, які не вщухають донині. Перед вами новий «Криголам», насичений правдивими фактами про те, як же насправді розпочалась Друга світова війна.

Від Рейхстагу до Іводзіми. Володимир В’ятрович

Перед вами видання з серії «Історія без цензури». Це спільний проект видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» та Інституту історії України НАН України. Видання вміщує в себе дослідження періоду Другої світової війни й участі в ній нашої держави. Автор розкриває невідомі факти про спробу відновлення української державності у 1941 році. Також у книзі представлені наслідки Другої світової війни для нашого народу.

Війна і міф. Невідома Друга світова. Володимир В’ятрович, Олександр Зінченко, Максим Майоров

У виданні представлено 50 міфів, які нав’язувались нам радянською пропагандою. Ви дізнаєтесь правду про те, чи завжди Радянський Союз був непримиренним противником нацистів. Чи правда, що українські націоналісти масово винищували євреїв під час війни, особливо у Львові та Бабиному Яру? Сталін узгоджував військові дії з Гітлером? Бандера був агентом спецслужб нацистів? Кримські татари масово дезертирували на початку війни? Відповіді на ці питання вповні розкрито в книзі В’ятровича.

За матеріалами сайту