Сьогодні багато людей знають про силу думки завдяки документальним фільмам і книгам, але як і раніше цим інструментом користуються лише одиниці.

 

СИЛА ДУМКИ
Все у Всесвіті є енергією. Думки теж енергія, тільки в рухомій, швидкій і легкій формі. Ця енергія весь час прагне знайти форму, і це прагнення закладено в її природі. Тобто всі наші думки враховуються у Всесвіті і стають нашою реальністю.

Поодинокі думки не мають величезної сили і надають лише незначний вплив на якість нашого життя, а повторювані думки, притому багаторазово, створюють нашу дійсність.

Це добре видно на прикладі: уявіть, що ваші думки – це сонячні промені. А тепер уявіть збільшувальне скло і рухайте його з боку в бік, пропускаючи через нього світло. Що виходить? Нічого. Світло розсіюється і нічого не відбувається. Те ж саме відбувається і з «разовими» думками, які з’являються у нас в голові.
Тепер уявіть, що Ви тримаєте скло нерухомо на певній висоті і пропускаєте ті ж самі сонячні промені, тим самим сконцентрувавши їх в одному місці. Що відбувається? Правильно, загоряння.

Тобто, якщо Ви обираєте думки, які покращують якість Вашого життя і починаєте на них концентруватися, у Вашому житті починає відбуватися чудо, про яке Ви мріяли.

Подивіться критично на своє життя, які думки сьогодні заважають Вам бути успішним? Можливо, Ви хочете бути чудовим оратором, але постійно думаєте про те, які Ви незграбні, як не вмієте зацікавити публіку, знову і знову прокручуєте в голові картинки невдалих виступів? А може, Ви прагнете до фінансового благополуччя, але часто скаржитеся на брак грошей, високі ціни, на низьку оплату праці? Це приклади тих думок, які виступають бар’єром у досягненні мети. Відстежте такі думки у себе і замініть їх на ті, які приведуть до бажаного.

На першому етапі варто зрозуміти, що думки мають свою особливу силу і від того, на яких думках Ви сконцентруєтеся, залежатиме ваше майбутнє.

Незалежно від обставин, в яких Ви знаходитесь в даний момент, невдалого досвіду в минулому, Ви можете виробити необхідний тип мислення для досягнення успіху в будь-якій області життя. Для цього потрібно лише змінити свої думки і в цьому Вам допоможуть прості техніки.
 

 

ІНСТРУМЕНТИ УСПІХУ:

 

  • СТВЕРДЖЕННЯ

Це найпростіша техніка, яка вже протягом століть використовується в релігії та інших областях у вигляді молитов і мантр. Проговорюючи твердження, ви даєте установку мозку, якого роду думки йому створювати.

Наприклад, якщо Ви думаєте про себе, як про невдаху, то Ваш мозок буде шукати події в житті, що підтверджують це переконання.
Якщо Ви почнете промовляти твердження «Я успішна, творча особистість і в усьому мене супроводжує успіх», як приклад, то тоді мозок буде шукати підтвердження, які відповідають цим словам.

Виберіть собі твердження, яке відповідає Вашим бажанням на сьогоднішній день, і промовляйте його про себе або вголос.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

  1. Вибирайте ствердження позитивні. Наприклад, ствердження «Я ніколи не запізнююсь» – неправильне. Чому? Тому, що промовляючи таке ствердження, підсвідомість чує «спізнююся … спізнююся … спізнююся …». Варіант, як: «Я завжди пунктуальний і приходжу вчасно» – буде правильним. Пишіть про те, чого хочете, а не про те, чого не хочете.
  2. Твердження робіть короткими, як мантри. Не потрібно писати їх на півсторінки. Пишіть такі, щоб легко було їх повторити кілька разів за день.
  3. Якщо не знаєте де взяти хороші твердження, то візьміть їх у людини, яка добилася успіху в цікавій для Вас галузі життя (найдіть успішних людей в цій області і перегляньте їх біографії, там завжди можна знайти їх спосіб мислення, змоделюймо його).

 

  • ТВОРЧА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація – це створення уявних образів, створення свого майбутнього. Ви як би дивитесь фільм з собою в головній ролі. Уявляєте себе вже з усіма бажаними якостями, речами і навколишніми предметами. Тобто Ви малюєте собі життя, про яке мрієте спочатку в голові, а потім ця картинка приймає форму і стає Вашою дійсністю.

Творчу візуалізацію використовують всі успішні люди. Наприклад, Арнольд Шварценеггер регулярно уявляв собі, як виходить на сцену і йому присвоюють титул «Містер Олімпія», до того як це стало його реальністю.

Джим Керрі виписав собі чек на суму $ 10 млн «за надані акторські послуги», потім, він візуалізував, як отримує його. Через деякий час, до тієї дати, яка була вказана на чеку, Джим міг дійсно його перевести в готівку.

За Вами залишається вибір: вірити в те, що думки створюють бажану дійсність чи не вірити в це. Тільки пам’ятайте, що в будь-якому випадку Ви будете пожинати плоди дій, або бездіяльності. Вибирайте дію! У Вас вийде!

За матеріалами сайту