Психіка людини протягом багатьох десятиліть є найбільшою загадкою. Вчені стверджують, що, судячи з деяких психологічних особливостей людини можна передбачити його поведінку в тій чи іншій ситуації. Хоча на сьогоднішній день психологам вдалося розкрити деякі таємниці, однак багато чого залишається нерозгаданим.

  1. Чи відомо вам, що чим спокійніше людина себе веде зовні, тим менше довколишні люди сміють їй перечити. Якщо ж ситуація в точності навпаки, тобто, людина до піни в роті доводить іншим свою правоту, тим більше опору надають оточуючі і свої аргументи наводять дуже агресивно.
  2. Якщо ви вважаєте, що у вас дуже багато друзів, ви помиляєтеся. Антропологи разом з психологами встановили, що максимальна кількість більш близьких знайомих — від 50 до 150 чоловік.
  3. В той час, коли людина перебуває в абсолютно незнайомому йому місці, вона весь час буде повертати на право. Так що якщо ви бажаєте уникнути натовпу, йдіть наліво.
  4. Коли ви бачите сни, то ваш мозок старанно працює, об’єднуючи інформацію за весь минулий день. З усієї маси отриманої інформації створює асоціації і вирішує, що забути, а на що варто звернути більше уваги. Адже недарма радять добре відпочити, наприклад, перед іспитами. Ви можете краще запам’ятати інформацію, якщо вивчите її безпосередньо перед сном.
  5. Мріям людина віддає приблизно 30% свого часу. Не виключено, що цей відсоток може бути на багато більше. Але це не є погано. Вчені кажуть, що люди, які часто віддаються мріям, здатні вирішувати проблеми на багато краще і швидше.