1. Вільмонт К. Подорож оптимістки або всі баби дури

Катерина Вільмонт – письменник ліричний. Її героїня Кіра Мурашова відправляється в Ізраїль побачити дочку і несподівано зустрічає людину, якого не бачила двадцять років. Колись їх стосунки тривали всього два дні … Він і тепер переконує героїню у своїй любові, але чи варто вірити цим словам? ..

2. Басбі Ш. Леді-циганка 

 В циганському таборі леді Кетрін Тремейн назвали Тамарою, навчили не соромитися ні своєї пристрасті до свободи, ні своїх палких почуттів. Тільки така дівчина і могла гідно протистояти неукротимому Джейсону Сэвиджу, звиклому до беззастережної покірності жінок. Тепер же, зачарований Тамарою, він клянеться у що б то не стало завоювати і утримати таємничу леді-циганку, яка кидає виклик його залізної волі і не бажає визнавати над собою його владу.

3. Александрова Н. Лямур, тужур і абажур

Матусі! Слідкуйте за своїми дітьми, а інакше в один прекрасний день… Галкіна Ганна – головний бухгалтер фірмової мережі «Бонжур» – дневала і ночувала на роботі, присвячуючи рідкісні вільні години молодому коханцю. А куди ж дивився папаша?! Той вже багато років тому був вигнаний стервозною кар’єристкою-дружиною без права побачень з власною дочкою. У підсумку нікому на світі не потрібна Маша Галкіна пішла своїм слизьким шляхом: всупереч материнським заборонам відшукала рідного батька і як-то раз «позичила» без попиту у мачухи старовинне смарагдове намисто. Дорогу річ вкрали. І куди кинулася за допомогою бідна Маша? Ну звичайно, до приватного детектива.

4. Саган Ф. І переповнилась чаша
Велика Франсуаза – так вона себе сама називала. У дев’ятнадцятирічному віці Франсуаза шокувала французьке суспільство, видавши роман Здрастуй, смуток. Роман став бестселером, слава звалилася на випускницю престижного католицького коледжу раптово. Далі життя перетворилося на якусь подобу парку атракціонів – море веселощів і незмінна крапля страху.

«Їй здавалося, що життя може так тривати нескінченно – тільки вона сама не розуміла, полягає в це просто можливість, надія чи загроза».  “І переповнилась чаша” це любов і історія трьох людей, таких звичайних і таких дивовижних, посеред жахів Франції 1942 року.Тільки закривши за собою двері, можна відкрити вікно в майбутнє.

5. Люко Дашвар Рай. Центр
Помешкання в центрі мегаполісу, навчання в престижному виші, роман з багатієм — для провінціала то межа успішності, ніби опинитись у центрі раю! Заради цього можна поступитися принципами, сховати гордість, збрехати…

Але чи є в тому раю — у брендованому одязі, у шикарних офісах та автівках представницького класу — безгрішні душі? Бо тільки безгрішна душа зможе побачити двох вояків гетьмана Петра Дорошенка, які пробудилися через 340 років, щоб відшукати РАЙ. центр.