ЦБС “Свічадо” пропонує ТОП найпопулярніших книг серед читачів.

Діти та молодь обирають

1. Носов М. «Пригоди Незнайки та його друзів». Роман – казка.
Головний герой казки Н.Носова Незнайка – один з найулюбленіших дітьми літературних персонажів. Його пригоди цікаві і повчальні.

2. Стайн Р.Л. «Стежкою лісових чудовиськ». Повість. – Серіал “ Кімната страху.”
Все життя ліс був для Лаури кращим другом – і раптом став злим , підступним, жорстоким ворогом.
Страшилки дуже подобаються дітям середнього шкільного віку.

3. Толкієн Дж. – «Хобіт, або подорож туди й назад».
Книга, з якої почалося знайомство читача з Світом Середзем’я професора Толкієна. Книга, з якої для читача почалося – ВСЕЗАГАЛЬНЕ ВСЕ!
Читайте і перечитуйте!

4. Ролінг Дж. К. Гаррі Поттер. Роман.
У романах головні герої Гаррі, Рон і Герміона ведуть боротьбу з Волан-де – Мортом та успішно перемагають його та темні сили. Надзвичайні пригоди Гаррі та його друзів не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих.
У серію входять:
“ Гаррі Поттер і філософський камінь ”
“ Гаррі Поттер і Таємна кімната ”
“ Гаррі Поттер і в’язень Аскабана”
“ Гаррі Поттер і Кубок вогню”
“ Гаррі Поттер і Орден Фенікса”
“ Гаррі Поттер і принц-напівкровка”
“Гаррі Поттер і дари смерті”

5. Нестайко Вс.“ Тореадори з Васюківки ”.
Трилогія про пригоди двох друзів. Важко знайти в нашій літературі щось веселіше й читабельніше, чим ця неперевершена книга.
“ Тореадори з Васюківки ” перекладено багатьма мовами світу і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей.

6. Майєр С. «Сутінки.»
Книга, яка стала культовою для молоді не тільки англомовних країн, а й Франції, Іспанії, Скандинавії, Японки і Китаю. Літературний дебют, який критики порівнюють з “Інтерв’ю з вампіром” Енн Райс “ і Тими, хто полює в ночі” Джемісон Хэмбли.

 

 

Дорослі користувачі обирають

1. Роздобудько І. «Мерці»
Психологічний трилер « Мерці » лауреат всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» Ірен Роздобудько запрошує читача відхилити завісу у світ бездоганних бізнес –леді , « небожителів » – чи, може, дорогих манекенів, котрі в розкішних інтер’єрах сучасних офісах снують павучі сіті злочинних інтриг, щоб з рештою потрапити у них самим.

2. Матіос М. «Солодка Даруся»
« Драма на три життя », як визначила жанр « Солодкої Дарусі » сама письменниця , – моральне застереження – забобон про те, що історія і кожна окрема людина за всіх часів і режимів пов’язані одною пуповиною, а гріх і його спокута – явища майже осяжні , матеріальні.

3. Дашвар Л. «Биті є…». Трилогія.
Троє хлопців кохали одну дівчину після її зникнення « життя їх помацало», побило добряче. От же, биті є… Історія життя пересічних українців – ось рецепт авторки. Лише реальне життя. Реальні люди. Реальний час. Реальний метушливий Київ, оповитий заторами і смогом.

4. Забужко О. «Польові дослідження з українського сексу»
Сексуальна одіссея художника й поетеси, розгортаючись з Україні й Америці кінця ХХ століття, обертається правдивою середньовічною містерією, в якій героїня проходить кругами недавньої української історії, щоб зустрітися віч-на-віч із Дияволом…

5. Шкляр В. «Чорний Ворон»
У новому романі, над яким автор працював майже 13 років, висвітлено одну з найдраматичніших сторінок нашої історії – повстанську боротьбу українців проти окупаційної влади у 1920-х роках. Із глибин забуття виринає містична постать отамана Чорного Ворона , що переміг смерть…

6. Костенко Л. « Записки українського самашедшого»
Ліна Костенко писала свої «записки» майже десять років. Текст від імені чоловіка — комп’ютерного «меланхоліка», який зміг захистити дисертацію, але не зміг стати мужчиною, інвертованим на свободу. На нього може раптом звалитися кактус, і вже ніхто цього не помітить.
Це тип «мілого» мужчини, але божевільного у своїй самотності (що марить про Канари), як і весь цей світ.

1. Веденська Т. «Сюрприз для любимого» Роман
Життя – складна штука, і від тебе залежить далеко не все. Особливо якщо ти – жінка. Мені – домогосподарці з трьома дітьми – це чудово відомо. Мрії окремо, а каструлі окремо. Чи не так?

2. Незнанский Ф. «Заснувший детектив». Роман
На Північному Кавказі викрадений відомий тележурналіст Леонід Кондрашин. За нього вимагають викуп – колекцію дорогоцінних каменів, які олігарх Чегодаєв, власник телеканалу, де працює журналіст, подарував на весілля своїй молодій дружині.

3. Абдуллаев Ч. «Линия аллигатора» Роман
У кожного алігатора є своя незрима межа, переступивши яку жертва вже не може ухилитися від страшного чудовиська. Трагічна загибель журналістки, переступила подібну межу, дозволяє почати розслідування та виявити справжніх « алігаторів » того, що сталося.

4. Корецкий Д. «Акция прикрытия» Роман
Боротьба кримінальних угруповань за сфери впливу, діяльність таємного товариства « Білий орел », організованого відставниками силових структур, жорстока конкуренція. Управління охорони президента з традиційними спецслужбами – ось лише деякі сюжетні лінії роману.

5. Вильмонт Е. «Курица в полете» Роман
Вона – природжений кулінар, готує – пальчики оближеш! Ось тільки облизувати пальчики нікому. Чоловіки в житті Елли з’являються і тануть, як її пиріжки у роті. Та й чи варто марнувати свої здібності, свою красу на кожного зустрічного? Де той єдиний, який оцінить її і прийме такою, яка вона є? Сором’язливу, не надто впевнену в собі, і все-таки прекрасну? Вона готова чекати… Тільки для нього – справжній бенкет! А іншим – вистачить і «курки в польоті».

6. Щербакова Г. «Дверь в чужую жизнь»
Воістину кожна нещаслива сім’я нещасна по – своєму. Розлучення, розчарування одне в одному, гостра неприязнь ще вчора близьких людей, відчуження поколінь, біль, гіркоту, розпач – всі людські стани показано в книзі. Як же буває непросто залишитися людиною у всіх критичних ситуаціях, зберігши головне – почуття власної гідності.

1. Шелдон С. «Зірвати маску. Інтриганка.» Романи.
«Зірвати маску » – перший роман Сінді Шелдон. Цей захоплюючий трилер приніс йому популярність і любов читачів. Героїня роману « Інтриганка » звикла досягати всього: любові, багатства… Але хто вона – « господиня життя » або безпринципна інтриганка.

2. Коельо П. «Одинадцять хвилин»
Велика мета людської істоти – усвідомити любов. Любов – не в іншому, а в нас самих, і ми самі її в собі пробуджуємо. А ось для того, щоб її розбудити, і потрібен цей інший. Всесвіт набуває сенсу лише в тому випадку, якщо нам є з ким поділитися нашими почуттями.

3. Стіл Д. «Жага мандрів»
З перших же хвилин знайомства Одрі Риспол і Чарльз Паркер-Скотт відчули глибоку симпатію один до одного. Він – відомий мандрівник, дослідник, письменник, вона -талановита фоторепортер. Вони разом об’їздили весь світ, підтримували і допомагали один одному. Пристрасть до подорожей і пристрасть любові з’єднали їх навіки.

4. Браун Д. «Втрачений символ»
Інтелектуальний трилер із карколомним сюжетом, у якому сюрпризи очікують на кожному повороті! Інколи потрібно змінити лише кут зору, щоб побачити світло.

5. Кінг С. «Зелена миля» Роман.
Нічого з того, що ви читали раніше, не зрівняється з самим з жахливих дослідів Стівена Кінга – з історією, що починається на Дорозі Смерті і йде в глибини самих жахливих таємниць людської душі…

6. Остін Дж. «Почуття і чутливість» Роман.
У романі « Відчуття і чутливість » перед читачем відкривається світ звичайних чоловіків і звичайних жінок, де панують емоції, трапляються помилки, породжені неправильним вихованням, поганим впливом середовища.