За переказами в союзі Дев’яти кожен з дев’яти мудреців зберігав по одній книзі з Дев’яти священних книг, в яких були відображені різні таємні відомості, заборонені царем Ашокой.

У першій книзі розповідалося про психологію натовпу і впливі на масу. Вважається, що з дев’яти книг ця – найбільш небезпечна, оскільки дозволяє контролювати весь світ.

Друга присвячена нервовій системі. У ній повідомляється про різні способи вбивства. У ній докладно описано, як контролювати в організмі протягом нервових струмів, як вбивати і оживляти людини одним лише дотиком. Вважається, що із-за витоку інформації з другої книги з’явилися східні єдиноборства. За чутками, один тибетський чернець повернувся з далекої подорожі, і навчив своїх соратників першим п’ятнадцяти прийомам.

Третя книга присвячена мікро – і макробиологии.

У четвертій книзі містилися знання з хімії. В ній повідомлялося про взаємне перетворення і трансмутації металів. Якщо це так, то надія алхіміків перетворювати неблагородні метали в золото мала під собою підставу.

П’ята книга – про земних і позаземних способах зв’язку.

Шоста книга присвячена гравітації.

Сьома розповідає про таке явище, як світ – сонячний, електричний і т. п.

Восьма містить відомості з космогонії і законами розвитку космосу.

Дев’ята присвячена соціології і розповідає про закони еволюції суспільства. Вона дозволяє передбачати їх зародження, стадії розвитку і згасання.